Leírás és Paraméterek
A CC dobozhűtő sorozat ideális impulzusvásárlások ösztönzésére. Több méretben, fekete és fehér színben elérhető. Kompakt, erős görgőkkel könnyen mozgatható. Ventilátoros hűtéssel gyors lehűtést biztosít, kosárral szállítjuk. Logózással kiaknázhatod a teljes potenciáljukat – vonzd be a szomjas vagy éhes vásárlókat, attól függően, mit kínálsz. Mélyhűtő változatban is rendelhető.
- Ventilátoros hűtés
- Dobozos italokhoz tervezve
- Gyors lehűtési funkció
- Kosarat tartalmaz
- Billenő fedél
- Kifejezetten alkalmas arculathoz
- Erős görgők
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +12 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 25 / 22 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 53 / 50 liter |
| 330 ml-es palack | 44 db |
| 500 ml-es palack | 22 db |
| 330 ml-es üveg | 22db |
| 500 ml-es üveg | 20db |
| Teljes megjelenített terület | 0.1 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék, 1 zárható |
| Külső felület | Fekete |
| Belső felület | Porszórt acél |
| Belső világítás | Nem |
| Fedelek száma és típusa | 1 átlátszó akril felnyitható fedél |
| Kosár száma és típusa | 1 drót kosár, szürke |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Mechanikus |
| Hűtés típusa | Ventilátoros |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 40g |
| Hőmérsékletmérő | Nem |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | B |
| EPREL nyilvántartási szám | 1666650 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalom |
| Energiafogyasztás | 0.7 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 256 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 76 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 375 x 375 x 470 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 457 x 457 x 830 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 480 x 480 x 850 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 250 db |
| GTIN / EAN | 5708181501228 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
