Leírás és Paraméterek
A BHC palackos ládahűtő családot forgalmas bárok számára tervezték, nagy tárolókapacitással. A hűtők tartós rozsdamentes acélból készülnek, belsejük dobozos és üveges italok tárolására optimalizált. A felső fedél egyszerű hozzáférést biztosít a hűtött italokhoz. A BHC többféle méretben kapható, hogy megfeleljen az igényeinek.
- Praktikus palack és doboztároló
- Alacsony energiafogyasztás
- Rozsdamentes acél a könnyű tisztításért és karbantartásért
- Sztatikus hűtés
- Automatikus leolvasztás
- Palacknyitó választható tartozék
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +8 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 114 / 84 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 440 / 293 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | Állítható talp |
| Külső felület | SS201 |
| Belső felület | SS201 |
| Belső világítás | Nem |
| Fedelek száma és típusa | 2 |
| Zár | Nem |
| Elválasztó rendszer | Igen |
| Elválasztók száma | 2 db |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Mechanikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 95g |
| Hőmérsékletmérő | Nem |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| EPREL nyilvántartási szám | 2309922 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 2.95 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1077 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 200 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1400 x 470 x 690 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1505 x 565 x 930 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1550 x 630 x 960 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 50 db |
| GTIN / EAN | 5708181752347 |
Letöltések
Termékleírás
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
281.800 Ft + ÁFA
(357.886 Ft)
392.000 Ft + ÁFA
(497.840 Ft)
