Leírás és Paraméterek
Az LCT-C pultos bemutatóhűtő sorozat ívelt üvegfronttal rendelkező asztali modell. Két méretben, modern, rozsdamentes acél kivitelben kapható. Az üveg vitrines hűtő LED világítással és fix rácspolcokkal a látványos termékbemutatásért. A hátsó tolóajtók egyszerű hozzáférést biztosítanak.
- Rozsdamentes acél
- Dupla üvegezésű üveg
- Hátsó tolóüveg ajtók
- Állítható lábak
- Ívelt tető/üveg tető/előlap
- LED belső világítás
- Ventilációs hűtés
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +8 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 94 / 70 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 130 / 78 liter |
| Teljes megjelenített terület | 0.8 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | Rozsdamentes acél / üveg |
| Belső felület | Rozsdamentes acél / üveg |
| Belső világítás | LED |
| Ajtók szám és típusa | 2 toló üveg ajtó |
| Polcok száma és típusa | 2 drót polc króm |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 45g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| EPREL nyilvántartási szám | 494706 |
| Energiafogyasztás | 4.32 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1577 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 242 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 48 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 840 x 450 x 400 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 900 x 560 x 670 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 984 x 641 x 790 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 126 db |
| GTIN / EAN | 5708181221645 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
233.800 Ft + ÁFA
(296.926 Ft)
196.600 Ft + ÁFA
(249.682 Ft)
