Leírás és Paraméterek
Az LPD-3F hűtött bemutatópult sorozat sík, hőszigetelt dupla üveg előlappal/tetővel rendelkezik, extra polccal együtt érkezik. Prémium kivitel, magas minőségű anyagokból, több méretben kapható. Főbb jellemzői: 3 mattüveg polc alsó LED világítással, páramentesítő előlappal és hatékony ventilált hűtőrendszerrel. A tolóajtók kényelmes hozzáférést biztosítanak a tartalomhoz.
- Extra polctér
- Rozsdamentes acél és fényes fekete üveges keret
- Dupla üvegezésű üveg
- Páramentes elülső üveg
- LED világítás minden polc alatt
- Hátsó üveg tolóajtók
- Ventilált hűtés
- Sík tető/üvegtető
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +8 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 229 / 180 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 390 / 210 liter |
| Teljes megjelenített terület | 1.72 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék |
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | Rozsdamentes acél / üveg |
| Belső felület | Rozsdamentes acél / üveg |
| Belső világítás | LED |
| Ajtók szám és típusa | 2 toló üveg ajtó |
| Polcok száma és típusa | 3 üveg polc + alap |
| Polc mérete | 75x33 / 75x33 / 75x33 / 75x44 |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 110g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 494552 |
| Energiafogyasztás | 11.83 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 4318 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 530 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 48 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 840 x 510 x 774 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 905 x 745 x 1350 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 980 x 820 x 1480 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 28 db |
| GTIN / EAN | 5708181212025 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
572.900 Ft + ÁFA
(727.583 Ft)
585.800 Ft + ÁFA
(743.966 Ft)
