Leírás és Paraméterek
Az LPD-F bemutatópult sorozat sík, dupla üvegezésű üvegfronttal/tetővel készül. Prémium kialakítás, magas színvonalú anyagokból, több méretben. Mattra csiszolt üvegpanelek LED világítással alulról, páramentes front, hatékony ventilált hűtőrendszer jellemzi. Tolóajtók biztosítják a könnyű hozzáférést a tartalomhoz.
- Rozsdamentes acél és fényes fekete üvegkeret
- LED világítás minden polc alatt
- Állítható polcok (egylépcsős)
- Hátsó tolóüveg ajtók
- Állítható lábak és görgők
- Sík tető/üveg tető
- Dupla üvegezésű üveg
- Páramentes elülső üveg
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +8 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 310 / 262 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 480 / 244 liter |
| Teljes megjelenített terület | 2.26 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék |
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | Rozsdamentes acél / üveg |
| Belső felület | Rozsdamentes acél / üveg |
| Belső világítás | LED |
| Ajtók szám és típusa | 2 toló üveg ajtó |
| Polcok száma és típusa | 2 üveg polc + alap |
| Polc mérete | 135x33 / 135x33 / 135x44 |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 140g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 494633 |
| Energiafogyasztás | 12.94 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 4723 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 685 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 48 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1440 x 510 x 670 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1505 x 745 x 1209 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1560 x 800 x 1320 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 30 db |
| GTIN / EAN | 5708181221539 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-06-12 |
Hasonló termékek
585.800 Ft + ÁFA
(743.966 Ft)
572.900 Ft + ÁFA
(727.583 Ft)
