Leírás és Paraméterek
A kiváló ár-érték arányú G-line pult hűtő GN1/1 méretezett szekrényekkel, teljesen kompatibilis gastronorm edényekhez. Rozsdamentes acélból készült, ideális választás professzionális konyhák számára. Állítható polcokkal és lábakkal optimalizálható a rugalmasság.
- Kiváló ár-érték arány
- Rozsdamentes acél
- Automatikus leolvasztás
- Önzáró ajtók
- Levehető munkalap felhajtóval
- Állítható lábak
- Ventilált hűtés
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 151 / 134 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 417 / 402 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható láb |
| Külső felület | SS201 |
| Belső felület | SS201 |
| Ajtók szám és típusa | 3 zsanéros önzáró ajtó |
| Polcok száma és típusa | 3 fehér drót polc |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | GN1/1 |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 95g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | B |
| EPREL nyilvántartási szám | 107257 |
| Energiafogyasztás | 2.45 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 894 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 300 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1337 x 530 x 589 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1795 x 700 x 960 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1830 x 750 x 1010 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 38 db |
| GTIN / EAN | 5708181362119 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-06-26 |
Hasonló termékek
407.900 Ft + ÁFA
(518.033 Ft)
407.900 Ft + ÁFA
(518.033 Ft)
382.100 Ft + ÁFA
(485.267 Ft)
