Leírás és Paraméterek
A NOC alacsony, nyitott előlappal rendelkező hűtőkínálat ideális impulzusvásárlások ösztönzésére. Gyönyörű kialakítású, és semleges sarokelemmel kombinálva könnyen szigetes elrendezéssé alakítható, így minden szükséges terméket egy helyen tudsz kínálni a vásárlóidnak. Többféle méretben és sík vagy ívelt üveg előlappal/felső résszel elérhető. Ventilátoros hűtéssel rendelkezik, így a hőmérséklet egyenletes az egész berendezésben.
- Prémium design
- Ideális impulzus vásárlásra
- Ívelt tetejű/üvegtető/eleje
- Billenthető állítható polcok
- Fekete belső és külső
- Üvegkeret a jobb energiahatékonyságért
- Előre dőlő keret igény esetén
- Ambient sarok elérhető, 2 szekrény összekötéséhez vagy sziget létrehozásához
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | 0 és +6 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 160 / 140 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 219 / 150 liter |
| Teljes megjelenített terület | 2.58 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | Fekete |
| Belső felület | Fekete |
| Belső világítás | LED |
| Polcok száma és típusa | 3 fekete lemez, billenő + alap |
| Polc színe | Fekete |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 140g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | E |
| EPREL nyilvántartási szám | 457431 |
| Energiafogyasztás | 16.2 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 5913 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 1130 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 49 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 560 x 560 x 840 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 600 x 740 x 1395 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 750 x 900 x 1600 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 39 db |
| GTIN / EAN | 5708181992910 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
1.346.900 Ft
1.229.500 Ft + ÁFA
(1.561.465 Ft)
