Leírás és Paraméterek
Az ODC alacsony, nyitott bemutatóhűtő sorozat tökéletes az impulzusvásárlások ösztönzésére. Két méretben, fekete vagy fehér belsővel kapható, mindegyik modell fekete külsővel készül. Mindegyik hatékony ventilált hűtőrendszerrel van felszerelve az egyenletes és stabil hőmérséklet érdekében. LED világítással és állítható, dönthető polcokkal a lehető legjobb termékbemutatásért.
- Ideális impulzusvásárlásokhoz a pénztárnál
- Ventilációs hűtés
- Éjszakai roló / Függöny lágy elengedéssel
- Dönthető állítható polcok
- LED belső világítás
- Fekete külső
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +5 és +8 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 182 / 164 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 289 / 242 liter |
| Teljes megjelenített terület | 0.59 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék |
| Külső felület | Fekete |
| Belső felület | Fekete |
| Belső világítás | LED |
| Polcok száma és típusa | 2 billenő |
| Polc mérete | 790 * 286 / 336 |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 150g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | E |
| EPREL nyilvántartási szám | 662800 |
| Energiafogyasztás | 11.13 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 4062.83 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 1613 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 55 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 821 x 470 x 870 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 915 x 640 x 1540 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 970 x 710 x 1760 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 33 db |
| GTIN / EAN | 5708181990527 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
1.346.900 Ft
1.229.500 Ft + ÁFA
(1.561.465 Ft)
