Leírás és Paraméterek
Az UPD bemutatóhűtő sorozat függőleges kialakítású, minden oldala dupla üvegezésű. Állítható rácspolcokkal a rugalmasságért. LED világítás emeli ki a terméket, a ventilált hűtőrendszer pedig hűvösen és frissen tartja a tartalmat. Az UPD sorozat több méretben és kivitelben elérhető bármilyen igényhez.
- Négyoldali dupla üvegezés
- Állítható huzalpolcok
- Üvegajtó
- Fekete felület
- Állítható lábak
- Ventilációs hűtés
- Belső LED világítás
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +12 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 46 / 41 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 80 / 78 liter |
| Teljes megjelenített terület | 0.76 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | Fekete felület, ABS |
| Belső felület | Fekete felület, ABS |
| Belső világítás | LED |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros üveg ajtó |
| Polcok száma és típusa | 3 drót polc fekete |
| Polc színe | Fekete |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 40g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| EPREL nyilvántartási szám | 543892 |
| Energiafogyasztás | 3.75 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1369 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 184 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 400 x 358 x 610 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 428 x 386 x 1000 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 500 x 450 x 1045 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 230 db |
| GTIN / EAN | 5708181302795 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-06-26 |
Hasonló termékek
138.700 Ft + ÁFA
(176.149 Ft)
120.000 Ft + ÁFA
(152.400 Ft)
118.200 Ft + ÁFA
(150.114 Ft)
