Leírás és Paraméterek
Az FS Slim termékcsalád kiváló minőséget kínál versenyképes áron. A karcsú modell nyíló üvegajtóval érhető el, fehér vagy fekete színben. Remek termékprezentációt biztosít, erőteljes hűtőrendszerrel és állítható polcokkal, melyek növelik a rugalmasságot. Reklámfeliratos (FSC család) változatban is elérhető.
- Fekete belső és külső
- Zsanéros üvegajtó
- LED világítás az ajtókeretben
- Állítható polcok
- Ventilátoros hűtés
- Belső rozsdamentes acél alap
- Digitális hőmérséklet kijelző
- Teljesen automata
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 70 / 64 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 182 / 114 liter |
| 330 ml-es palack | 200 db |
| 500 ml-es palack | 100 db |
| 330 ml-es üveg | 100db |
| 500 ml-es üveg | 100db |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 2 görgő |
| Talp / Láb | 2 állítható talp |
| Külső felület | Fekete |
| Belső felület | Fekete |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros üveg ajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 5 fekete drót polc |
| Polc színe | Fekete |
| Polc mérete | 342 x 266 |
| Polcok maximális terhelése | 196 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Ventilátoros |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 50g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| EPREL nyilvántartási szám | 1674548 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 0.95 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 347 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 200 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 355 x 363 x 1410 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 435 x 500 x 1833 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 500 x 560 x 1990 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 96 db |
| GTIN / EAN | 5708181731519 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-06-22 |
Hasonló termékek
241.000 Ft + ÁFA
(306.070 Ft)
257.200 Ft + ÁFA
(326.644 Ft)
