Leírás és Paraméterek
A CEV palackhűtő sorozat a legnépszerűbb modellünk. Mindent tartalmaz, ami a jéghideg italok legjobb bemutatásához szükséges: üvegajtó ajtókeret belső LED világítással, állítható polcok a rugalmasságért, ventilátoros hűtés az egyenletes hőmérsékletért és kitűnő lehetőség feliratozásra. Alapfelszereltségben jobb- és baloldali ajtópánttal is elérhető.
- Fekete belső és külső
- Elegáns kialakítás
- Kiváló termékprezentáció
- Világított tető
- Ideális arculathoz
- LED világítás az ajtókeretben
- Állítható polcok
- Ventilátoros hűtés
- Zár
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 83 / 78 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 358 / 345 liter |
| 330 ml-es palack | 357 db |
| 500 ml-es palack | 231 db |
| 330 ml-es üveg | 213db |
| 500 ml-es üveg | 174db |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 2 görgő |
| Talp / Láb | 2 állítható talp |
| Külső felület | Fekete |
| Belső felület | Fekete ABS |
| Belső világítás | LED az ajtókeretben |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros üveg ajtó |
| Megfordítható ajtó | Igen |
| Polcok száma és típusa | 5 fekete drót polc |
| Polc színe | Fekete |
| Polc mérete | 490 x 360 mm |
| Polcok maximális terhelése | 196 kg/m² |
| Felső világító egység típusa | L-alak |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Mechanikus |
| Hűtés típusa | Ventilátoros |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 70g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 605352 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 2.25 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 821 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 295 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 505 x 462 x 1555 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 595 x 640 x 1980 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 665 x 715 x 2150 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 54 db |
| GTIN / EAN | 5708181020538 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-06-08 |
Hasonló termékek
241.000 Ft + ÁFA
(306.070 Ft)
