Leírás és Paraméterek
Az UR90G-SUB ZERO hűtő a tökéletes asztali bemutatóhűtő kaviár számára. Megőrzi a kaviár minőségét, ízét és állagát, mivel beállítható az optimális tárolási hőmérséklet-tartományba (-6 és 0°C között). A ventilált hűtőrendszer biztosítja az egyenletes és stabil hőmérsékletet a szekrényen belül.
- Belső függőleges LED világítás
- Fekete belső és külső
- Kitűnő termékprezentáció
- Fűtött üvegajtó
- Állítható polcok
- Állítható lábak
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -8 és +6 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 39.5 / 35.5 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 92 / 81 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | Fekete |
| Belső felület | Fekete |
| Belső világítás | LED hideg fehér függőlegesen |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 1 fűtött zsanéros üvegajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 3 drót polc fekete |
| Polc színe | Fekete |
| Polc mérete | 420 x 300 mm |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 40g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | E |
| EPREL nyilvántartási szám | 442272 |
| Energiafogyasztás | 1.51 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 551 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 280 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 439 x 299 x 632 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 515 x 542 x 750 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 570 x 585 x 805 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 160 db |
| GTIN / EAN | 5708181501860 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
