Leírás és Paraméterek
A SCU1425 palackhűtő család elérhető áron kínál bemutató hűtést magasabb minőségi szinten. Fekete belső és külső kialakítás eleganciát kölcsönöz. Keret nélküli, teljes magasságú üvegajtóval, állítható polcokkal és LED belső világítással az optimális árubemutatáshoz. Ventilátorral segített hűtés biztosítja az egyenletes hőmérsékletet a teljes szekrényben. Jobbos vagy balos ajtóval standard felszereltség.
- Keret nélküli üvegajtó
- Elegáns kivitel
- Fekete belső és külső
- Extra magas üvegajtó
- Kiváló termékbemutatás
- Belső függőleges és vízszintes LED világítás
- Ventilátoros hűtés
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 97 / 86 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 387 / 347 liter |
| 330 ml-es palack | 441 db |
| 500 ml-es palack | 308 db |
| 330 ml-es üveg | 272db |
| 500 ml-es üveg | 238db |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 2 görgő |
| Talp / Láb | 2 állítható talp |
| Külső felület | Fekete |
| Belső felület | Fekete ABS |
| Belső világítás | LED az ajtókeretben |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros üveg ajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 5 fekete lemez |
| Polc színe | Fekete |
| Polc mérete | 492 x 405 mm |
| Polcok maximális terhelése | 196 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Mechanikus |
| Hűtés típusa | Ventilátoros |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 85g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 575918 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 1.87 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 683 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 235 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 505 x 462 x 1742 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 595 x 595 x 1990 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 665 x 715 x 2150 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 54 db |
| GTIN / EAN | 5708181737429 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
259.900 Ft + ÁFA
(330.073 Ft)
269.000 Ft + ÁFA
(341.630 Ft)
230.000 Ft
217.500 Ft + ÁFA
(276.225 Ft)
