Leírás és Paraméterek
Az NC bemutatóhűtő széria rendkívül alacsony energiafogyasztással működik. 1, 2 vagy 3 ajtós kivitelben kapható, lenyűgöző tárolókapacitással. A világító fénytető megragadja a vásárlók figyelmét, az önzáródó üvegajtók, állítható polcok és belső LED világítás gondoskodnak arról, hogy a tartalom mindig kitűnően nézzen ki.
- Lenyűgöző tárolókapacitás
- LED világítású tető
- Belső függőleges LED világítás
- Önzáró üvegajtók
- Ventilált hűtés
- Állítható polcok
- Illeszkedő fagyasztó modell
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +8 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 252 / 212 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 1149 / 1079 liter |
| 330 ml-es palack | 960 db |
| 500 ml-es palack | 576 db |
| 330 ml-es üveg | 560db |
| 500 ml-es üveg | 560db |
| Teljes megjelenített terület | 1.3 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 görgő |
| Talp / Láb | 2 állítható talp |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Fehér |
| Belső világítás | 2 x függőleges LED az ajtókeretben |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros üveg ajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 10 drót polc fehér |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 615 x 445 mm |
| Polcok maximális terhelése | 196 kg/m² |
| Felső világító egység típusa | D-alakú |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 145g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | B |
| EPREL nyilvántartási szám | 491984 |
| Energiafogyasztás | 2.81 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1024 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 500 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 53 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1250 x 570 x 1331 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1370 x 700 x 2022 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1405 x 765 x 2180 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 24 db |
| GTIN / EAN | 5708181992958 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
617.600 Ft + ÁFA
(784.352 Ft)
627.900 Ft
602.500 Ft + ÁFA
(765.175 Ft)
651.500 Ft
627.900 Ft + ÁFA
(797.433 Ft)
