Leírás és Paraméterek
Az MTF Mini lábakon álló fali fagyasztó családot kifejezetten a termékmegjelenítés és a bolti hely optimalizálására tervezték kiskereskedelmi környezetben. LED világítású reklámfelülete tökéletes márkázáshoz és vonzza a vásárlókat. Fő jellemzők: statikus hűtés, LED világítás, fűtött önzáródó üvegajtók, állítható polcok a magas vizuális vonzerőért. Ideális párosítás az NIC401SCEB ládás kirakati fagyasztóval egy stílusos és helytakarékos hűtési megoldásért.
- Ideális üzlettér optimalizáláshoz
- Fűtött önzáró üvegajtók
- LED-es megvilágított tetőpanel
- Kiváló márkázási lehetőségek
- Ideális alsó ládás hűtő/fagyasztóval
- Állítható polcok
- Árcsík és akril első emelő alapfelszereltségként
- LED belső világítás kapcsolóval
- Állvány építése és szekrény felhelyezése szükséges
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -23 és -18 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 170 / 113.5 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 200 / 170 liter |
| Teljes megjelenített terület | 0.38 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | Erős állvány |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Fehér festett acél |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros önzáró üvegajtó |
| Polcok száma és típusa | 4 állítható huzalpolc, fehér |
| Polc mérete | 530x316mm |
| Polcok maximális terhelése | 196 kg/m² |
| Felső világító egység típusa | Ívelt |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Kézi |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 65g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| EPREL nyilvántartási szám | 1426061 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 4.16 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1518 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 212 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 58 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1080 x 438 x 401 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1275 x 636 x 1965 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1380 x 675 x 1010 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 48 db |
| GTIN / EAN | 5708181730222 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
1.509.000 Ft + ÁFA
(1.916.430 Ft)
1.519.500 Ft + ÁFA
(1.929.765 Ft)
1.581.300 Ft + ÁFA
(2.008.251 Ft)
