Leírás és Paraméterek
A CRU-P monoblokk hűtőegységek -2 és +8 °C hőmérséklettartományban működnek, és 5-20m³ hűtőkamrákhoz megfelelő méretben érhetők el. Monoblokk fagyasztóként is rendelhetők.
- Monoblokk hűtőegység
- Automatikus kondenzvíz elpárologtatás
- Környezeti hőmérséklet +43 °C-ig és 65% páratartalomig
- Digitális vezérlő és hőmérséklet kijelző
- Rozsdamentes acél kivitel
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | 0 és +8 °C között |
| Klímaosztály | 5 |
| Bruttó / Nettó súly | 110 / 100 kg |
| Hűtési kapacitás | 15,1 - 20 m³ |
| Szigetelőanyag sűrűség | 42 kg/m³ |
Dizájn és anyaghasználat
| Külső felület | Rozsdamentes acél |
| Belső világítás | LED |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automata, forró gáz |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 200g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiafogyasztás | 25.92 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 9461 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 960 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
Méretek
| Külső méret (SZxHxM) | 600 x 960 x 880 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 790 x 1150 x 1170 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 60 db |
| GTIN / EAN | 5708181711634 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Hasonló termékek
754.200 Ft + ÁFA
(957.834 Ft)
