Leírás és Paraméterek
Az SE sorozat alacsony hőmérsékletű fekvő fagyasztók gyűjteménye, amelyek -45 és -5 fok között működnek. Elektronikus termosztáttal és riasztóval szereltek, ideálisak például laboratóriumokba vagy hal gyorsfagyasztásához.
- Elektronikus termosztát riasztással
- Erős acél belső burkolat
- Tömör fedél
- Fékkel ellátott görgők
- 1 drótkosár, fehér
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -45 és -5 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 54 / 49 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 155 / 152 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék, 2 fékkel |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Porszórt acél |
| Fedelek száma és típusa | 1 zsanéros tömör fedél |
| Kosár száma és típusa | 1 huzalkosár, fehér |
| Zár | Igen |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Kézi |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 40g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiafogyasztás | 3.45 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1259 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 250 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 570 x 440 x 705 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 734 x 705 x 945 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 850 x 710 x 1000 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 112 db |
| GTIN / EAN | 5708181002626 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
| Várható szállítás | 2026-06-08 |
Hasonló termékek
199.100 Ft + ÁFA
(252.857 Ft)
163.700 Ft + ÁFA
(207.899 Ft)
152.500 Ft + ÁFA
(193.675 Ft)
