Leírás és Paraméterek
Az SE sorozat alacsony hőmérsékletű fekvő fagyasztók gyűjteménye, amelyek -45 és -5 fok között működnek. Elektronikus termosztáttal és riasztóval szereltek, ideálisak például laboratóriumokba vagy hal gyorsfagyasztásához.
- Elektronikus termosztát riasztással
- Erős acél belső burkolat
- Tömör fedél
- Fékkel ellátott görgők
- 1 drótkosár, fehér
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -45 és -5 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 83 / 78 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 400 / 392 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék, 2 fékkel |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Porszórt acél |
| Fedelek száma és típusa | 1 zsanéros tömör fedél |
| Kosár száma és típusa | 1 huzalkosár, fehér |
| Zár | Igen |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Kézi |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 70g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiafogyasztás | 5.52 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 2015 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 600 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1340 x 440 x 705 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1504 x 705 x 945 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1580 x 710 x 1050 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 44 db |
| GTIN / EAN | 5708181002657 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
| Várható szállítás | 2026-06-15 |
