Leírás és Paraméterek
A CRU-P monoblokk hűtőegység család -2 és +8 °C közötti hőmérséklet-tartományt kínál, és 3-20m³-es hűtőkamrákhoz megfelelő méretekben érhető el. Monoblokk fagyasztó változatban is rendelhető.
- Monoblokk hűtőegység
- Automatikus kondenzvíz elpárologtatás
- Környezeti hőmérséklet max. +43 °C és 65% páratartalom
- Digitális vezérlő és hőmérséklet kijelző
- Rozsdamentes acél kivitel
- 80-150 mm vastagságú panelekhez illeszkedik
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | 0 és +8 °C között |
| Klímaosztály | 5 |
| Bruttó / Nettó súly | 90 / 80 kg |
| Hűtési kapacitás | 7,6 - 10 m³ |
| Szigetelőanyag sűrűség | 42 kg/m³ |
Dizájn és anyaghasználat
| Külső felület | Rozsdamentes acél |
| Belső világítás | LED |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automata, forró gáz |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 150g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiafogyasztás | 21.12 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 7709 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 905 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
Méretek
| Külső méret (SZxHxM) | 600 x 910 x 880 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 700 x 1110 x 1170 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 60 db |
| GTIN / EAN | 5708181732677 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
| Várható szállítás | 2026-05-27 |
