Leírás és Paraméterek
A PT pizzapult sorozat SS304-as rozsdamentes acélból készül. Gránit munkafelülettel rendelkezik, amely ideális pizzakészítéshez, mivel a gránit hideg marad, így nehezebben ragad rá a tészta. Több méretben is elérhető, 2 vagy 3 ajtóval. Igény szerint fiókokkal is rendelhető. GN edényekhez feltétezővel vagy anélkül kapható – a feltétező utólag is felszerelhető.
- Új dizájn
- Rozsdamentes acél
- Szobahőmérsékletű fiókos rész
- Sín 7 db pizzasütő tálcához ajtónként (400x600 mm)
- Gránit munkalap
- Ventilált hűtés
- Automatikus leolvasztás
- Önzáró ajtók
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 330 / 320 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 390 / 370 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 8 állítható láb |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Fiókok | 7 tésztás fiók |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros önzáró ajtó |
| Polcok száma és típusa | 14 vezető pizzatálcához |
| Polc mérete | 400 x 600 mm |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 95g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | B |
| EPREL nyilvántartási szám | 99149 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 2.41 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 880 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 300 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1052 x 630 x 589 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 2045 x 800 x 1000 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 2050 x 840 x 1050 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 28 db |
| GTIN / EAN | 5708181363536 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
638.500 Ft + ÁFA
(810.895 Ft)
614.500 Ft + ÁFA
(780.415 Ft)
608.300 Ft + ÁFA
(772.541 Ft)
668.900 Ft + ÁFA
(849.503 Ft)
597.800 Ft + ÁFA
(759.206 Ft)
591.500 Ft + ÁFA
(751.205 Ft)
686.500 Ft + ÁFA
(871.855 Ft)
577.500 Ft + ÁFA
(733.425 Ft)
