Leírás és Paraméterek
A PT pizzapult sorozat SS304-as rozsdamentes acélból készül. Gránit munkafelülettel rendelkezik, amely ideális pizzakészítéshez, mivel a gránit hideg marad, így nehezebben ragad rá a tészta. Több méretben is elérhető, 2 vagy 3 ajtóval. Igény szerint fiókokkal is rendelhető. GN edényekhez feltétezővel vagy anélkül kapható – a feltétező utólag is felszerelhető.
- Rozsdamentes acél
- Gránit munkalap
- Automatikus leolvasztás
- Ajtók
- Állítható lábak
- Ventilátoros hűtés
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 190 / 170 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 400 / 368 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Ajtók szám és típusa | 3 zsanéros tömör ajtó |
| Polcok száma és típusa | 3 fehér drót polc |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | GN1/1 |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Ventilátoros |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 110g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| EPREL nyilvántartási szám | 99159 |
| Energiafogyasztás | 3.15 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1150 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 175 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1295 x 515 x 500 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1365 x 700 x 1011 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1440 x 770 x 1200 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 48 db |
| GTIN / EAN | 5708181355418 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-06-12 |
Hasonló termékek
427.700 Ft + ÁFA
(543.179 Ft)
427.700 Ft + ÁFA
(543.179 Ft)
418.500 Ft + ÁFA
(531.495 Ft)
401.300 Ft + ÁFA
(509.651 Ft)
