Leírás és Paraméterek
Az SK snack pultos hűtők SS304 rozsdamentes acélból készültek. A „snack” kifejezés a gasztro termékekre utal, amelyek nem gastronorm méretűek. Ezek a pultok csak 600 mm mélyek, így helyhiányos konyhákban ideálisak. Több méretben, 2-4 ajtós kivitelben, levehető munkalappal, lecsapó éllel vagy anélkül is elérhetők. Mindegyik ventilált hűtéssel rendelkezik az egyenletes, stabil hőmérséklet érdekében. Fagyasztó kivitelben is kapható (SK-BT széria)
- Rozsdamentes acél 304
- Ventilált hűtés
- Automatikus leolvasztás
- Önzáró ajtók
- Kivehető munkalap
- Állítható lábak
- Opcionális görgők
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 104 / 94 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 240 / 230 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható láb |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros önzáró ajtó |
| Polcok száma és típusa | 2 drót polc fehér |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 328 x 430 mm |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 95g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | B |
| EPREL nyilvántartási szám | 101839 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 1.96 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 715 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 300 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 902 x 430 x 589 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1360 x 600 x 880 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1400 x 640 x 920 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 52 db |
| GTIN / EAN | 5708181363895 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
407.900 Ft + ÁFA
(518.033 Ft)
397.100 Ft + ÁFA
(504.317 Ft)
425.600 Ft + ÁFA
(540.512 Ft)
382.100 Ft + ÁFA
(485.267 Ft)
438.500 Ft + ÁFA
(556.895 Ft)
