Leírás és Paraméterek
Az SK snack pultos hűtők SS304 rozsdamentes acélból készültek. A „snack” kifejezés a gasztro termékekre utal, amelyek nem gastronorm méretűek. Ezek a pultok csak 600 mm mélyek, így helyhiányos konyhákban ideálisak. Több méretben, 2-4 ajtós kivitelben, levehető munkalappal, lecsapó éllel vagy anélkül is elérhetők. Mindegyik ventilált hűtéssel rendelkezik az egyenletes, stabil hőmérséklet érdekében. Fagyasztó kivitelben is kapható (SK-BT széria)
- Új dizájn
- Rozsdamentes acél
- Ventilált hűtés
- Automatikus leolvasztás
- Önzáró ajtók
- Kivehető munkalap
- Állítható lábak
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 154 / 144 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 480 / 460 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 6 állítható láb |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Ajtók szám és típusa | 4 zsanéros önzáró ajtó |
| Polcok száma és típusa | 4 fehér drót polc |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 328 x 430 mm |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 95g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| EPREL nyilvántartási szám | 101867 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 3.83 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1398 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 300 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1772 x 430 x 589 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 2230 x 600 x 880 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 2250 x 640 x 920 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 36 db |
| GTIN / EAN | 5708181364052 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-06-12 |
Hasonló termékek
537.800 Ft + ÁFA
(683.006 Ft)
523.500 Ft + ÁFA
(664.845 Ft)
523.400 Ft + ÁFA
(664.718 Ft)
557.500 Ft + ÁFA
(708.025 Ft)
