Leírás és Paraméterek
A CK pultos hűtőszekrény széria SS304 rozsdamentes acélból professzionális konyhákhoz készült, GN1/1 méretben. A pultok több méretben elérhetők, választhatók sima ajtóval, üvegajtóval vagy fiókos kivitelben. Opcionálisan levehető munkalappal, lecsapódó éllel vagy anélkül is rendelhetők. Mindegyik ventilált hűtéssel rendelkezik az egyenletes és állandó hőmérséklet érdekében.
- Rozsdamentes acél
- Automatikus leolvasztás
- Kivehető munkalap felhajtó peremmel
- Állítható lábak
- GN1/1 fiókok
- Ventilált hűtés
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 122 / 112 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 282 / 272 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható láb |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Fiókok | 4 GN1/1 fiók |
| Polcok száma és típusa | - |
| Polc színe | Fehér |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 95g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | B |
| EPREL nyilvántartási szám | 98981 |
| Energiafogyasztás | 1.98 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 723 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 300 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 902 x 530 x 589 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1360 x 700 x 960 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1390 x 730 x 1010 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 48 db |
| GTIN / EAN | 5708181363277 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-06-26 |
Hasonló termékek
623.500 Ft + ÁFA
(791.845 Ft)
624.900 Ft + ÁFA
(793.623 Ft)
