Leírás és Paraméterek
Az SS szendvics-előkészítő pult sorozat SS304 rozsdamentes acélból készül, nagyszerű választás professzionális konyhákba. Mindent elérsz egy helyen. A beépített hűtőmedence alkalmas GN edényekhez, a szekrények pedig könnyű hozzáférést biztosítanak az utántöltéshez. Több méretben, 2 vagy 3 ajtóval kapható.
- Új design
- Rozsdamentes acél
- Hűtött medence GN1/3 edényekhez
- Ventilált hűtés
- Optimalizált légáramlás a stabil hőmérsékletért
- Automatikus leolvasztás
- Önzáró ajtók
- Állítható lábak
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 140 / 130 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 320 / 297 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható láb |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros önzáró ajtó |
| Polcok száma és típusa | 2 drót polc fehér |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | GN1/1 |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 95g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiafogyasztás | 2.7 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 986 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 300 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 902 x 530 x 589 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1360 x 700 x 1080 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1405 x 750 x 1010 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 48 db |
| GTIN / EAN | 5708181364113 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Hasonló termékek
443.900 Ft + ÁFA
(563.753 Ft)
442.900 Ft + ÁFA
(562.483 Ft)
430.900 Ft + ÁFA
(547.243 Ft)
417.500 Ft + ÁFA
(530.225 Ft)
