Leírás és Paraméterek
A BK pékáru hűtő széria speciálisan pékségek számára készült, euronorm méretekkel és tálcatartó vezetőkkel. A kínálatban pultok és álló hűtők is szerepelnek. Magas minőségű SS304 rozsdamentes acélból készültek. Ventilált hűtés biztosítja az alapanyagok frissességét, digitális termosztáttal szabályozható hőmérséklettel.
- Új dizájn
- Rozsdamentes acél
- Euronorm szekrény
- Automatikus leolvasztás
- Önzáró ajtók
- Kivehető munkalap
- Állítható lábak
- Ventilált hűtés
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 131 / 121 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 390 / 380 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható láb |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros önzáró ajtó |
| Polcok száma és típusa | 2 drót polc fehér |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 400 x 600 mm |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 95g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | B |
| EPREL nyilvántartási szám | 89095 |
| Energiafogyasztás | 1.94 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 708 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 300 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1052 x 630 x 589 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1510 x 800 x 880 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1550 x 840 x 920 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 30 db |
| GTIN / EAN | 5708181363031 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
513.200 Ft + ÁFA
(651.764 Ft)
523.400 Ft + ÁFA
(664.718 Ft)
523.500 Ft + ÁFA
(664.845 Ft)
499.400 Ft + ÁFA
(634.238 Ft)
