Leírás és Paraméterek
A BK pékáru hűtő széria speciálisan pékségek számára készült, euronorm méretekkel és tálcatartó vezetőkkel. A kínálatban pultok és álló hűtők is szerepelnek. Magas minőségű SS304 rozsdamentes acélból készültek. Ventilált hűtés biztosítja az alapanyagok frissességét, digitális termosztáttal szabályozható hőmérséklettel.
- Új dizájn
- Rozsdamentes acél
- Euronorm szekrény
- Ventilált hűtés
- Automatikus leolvasztás
- Kivehető munkalap
- Önzáró ajtók
- Állítható lábak
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 170 / 152 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 580 / 565 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 6 állítható láb |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Ajtók szám és típusa | 3 zsanéros önzáró ajtó |
| Polcok száma és típusa | 3 fehér drót polc |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 400 x 600 mm |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 95g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| EPREL nyilvántartási szám | 89103 |
| Energiafogyasztás | 3.65 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1332 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 300 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1562 x 630 x 589 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 2020 x 800 x 880 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 2050 x 840 x 920 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 28 db |
| GTIN / EAN | 5708181363055 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-06-26 |
Hasonló termékek
557.500 Ft + ÁFA
(708.025 Ft)
577.100 Ft + ÁFA
(732.917 Ft)
537.800 Ft + ÁFA
(683.006 Ft)
