Leírás és Paraméterek
Az SA salátás fagyasztós pult SS304 rozsdamentes acélból készült, hőmérséklettartománya -20 és -10 fok között van. Két GN1/1 méretű szekrénnyel és 2 GN1/1 rácspolccal rendelkezik. Tökéletes professzionális konyhákhoz.
- Fagyasztó egység
- Rozsdamentes acél
- Digitális vezérlés és hőmérséklet kijelző
- Állítható lábak
- Ventilátoros hűtés
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -20 és -10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 96 / 86 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 260 / 230 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Fiókok | 0 |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros tömör ajtó |
| Polcok száma és típusa | 2 drót polc fehér |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | GN1/1 |
| Polcok maximális terhelése | 110 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Ventilátoros |
| Leolvasztás típusa | Kézi |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 90g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | E |
| EPREL nyilvántartási szám | 101700 |
| Energiafogyasztás | 6.95 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 2537 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 280 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 830 x 515 x 500 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 943 x 700 x 877 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 980 x 770 x 1040 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 72 db |
| GTIN / EAN | 5708181355739 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-06-12 |
Hasonló termékek
429.500 Ft + ÁFA
(545.465 Ft)
492.500 Ft + ÁFA
(625.475 Ft)
492.500 Ft + ÁFA
(625.475 Ft)
