Leírás és Paraméterek
Az SK-BT snack pultos fagyasztók SS304 rozsdamentes acélból készültek. A „snack” kifejezés a gasztro termékekre utal, amelyek nem gastronorm méretűek. Ezek a pultok csak 600 mm mélyek, így helyhiányos konyhákban ideálisak. Több méretben (2-4 ajtó), levehető munkalappal, lecsapó éllel vagy anélkül is elérhetők. Mind ventilált hűtéssel rendelkeznek az egyenletes hőmérsékletért. Hűtő kivitelben is kapható (SK széria).
- Rozsdamentes acél
- Ventilált hűtés
- Automatikus leolvasztás
- Önzáró ajtók
- Állítható lábak
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -20 és -10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 103 / 88 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 240 / 230 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható láb |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros önzáró ajtó |
| Polcok száma és típusa | 2 drót polc fehér |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 328 x 430 mm |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 230g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 6.26 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 2285 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 470 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 902 x 430 x 589 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1360 x 600 x 880 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1400 x 640 x 920 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 52 db |
| GTIN / EAN | 5708181363857 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-06-05 |
Hasonló termékek
492.500 Ft + ÁFA
(625.475 Ft)
524.000 Ft + ÁFA
(665.480 Ft)
524.000 Ft + ÁFA
(665.480 Ft)
537.200 Ft + ÁFA
(682.244 Ft)
429.500 Ft + ÁFA
(545.465 Ft)
