Leírás és Paraméterek
A G-line salátás pultok tökéletesek forgalmas konyhai környezetbe, 1/1 gastronorm méretű szekrényekkel és állítható polcokkal. Kiváló ár-érték arányt kínálnak. Üvegtetővel vagy anélkül is elérhetők.
- Kiváló ár-érték arány
- Polipropilén vágódeszka
- Kompatibilis GN edényekkel (nem tartozék)
- Automatikus leolvasztás
- Állítható polcok GN1/1
- Állítható lábak
- Rozsdamentes acél szekrény
- Ventilátoros hűtés
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 77 / 67 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 260 / 225 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | SS201 |
| Belső felület | SS201 |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros tömör ajtó |
| Polcok száma és típusa | 2 drót polc fehér |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | GN1/1 |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Ventilátoros |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 68g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 2.4 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 876 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 155 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 830 x 515 x 526 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 900 x 700 x 877 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 980 x 770 x 1040 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 72 db |
| GTIN / EAN | 5708181362171 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Hasonló termékek
238.500 Ft + ÁFA
(302.895 Ft)
