Leírás és Paraméterek
Az SA salátás pultok tökéletesek forgalmas konyhai környezetbe, GN1/1 gastronorm méretű szekrényekkel és állítható polcokkal. Igény esetén gastronorm fiókok is beépíthetők. A pultok különböző méretekben elérhetők, munkalappal vagy nyitott felsőrésszel, amely GN edényekhez alkalmas.
- Rozsdamentes acél
- Nyitott felsőrész GN edényekhez
- Automatikus leolvasztás
- Digitális vezérlés és hőmérséklet kijelző
- Állítható lábak
- Ventilátoros hűtés
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 85 / 75 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 270 / 240 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros tömör ajtó |
| Polcok száma és típusa | 2 drót polc fehér |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | GN1/1 |
| Polcok maximális terhelése | 110 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Ventilátoros |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 68g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiafogyasztás | 2.5 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 913 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 175 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 975 x 515 x 500 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1045 x 700 x 877 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1120 x 770 x 1040 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 72 db |
| GTIN / EAN | 5708181355678 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Hasonló termékek
291.900 Ft + ÁFA
(370.713 Ft)
300.500 Ft + ÁFA
(381.635 Ft)
