Leírás és Paraméterek
Az RF snack fagyasztók professzionális konyhákhoz készültek, minőségi SS304 rozsdamentes acélból. Statikus hűtőrendszerrel rendelkeznek, a hőmérséklet digitális termosztáton állítható. Állítható polcokkal szerelték fel a nagyobb rugalmasság érdekében.
- Megfordítható tömör ajtó
- Rozsdamentes acél
- Statikus hűtés
- Zár
- Önzáró ajtó 105 fokos megállással
- Állítható polcok
- Állítható lábak
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -24 és -10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 145 / 135 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 450 / 429 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Belső világítás | Nem |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros tömör ajtó |
| Megfordítható ajtó | Igen |
| Polcok száma és típusa | 3 fehér drót polc |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 530 x 540 |
| Polcok maximális terhelése | 110 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Kézi |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 100g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 5.12 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1869 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 490 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 560 x 553 x 1380 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 680 x 700 x 1900 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 715 x 745 x 2135 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 48 db |
| GTIN / EAN | 5708181360412 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
409.200 Ft + ÁFA
(519.684 Ft)
433.700 Ft + ÁFA
(550.799 Ft)
399.000 Ft + ÁFA
(506.730 Ft)
