Leírás és Paraméterek
A SHALLOW szupermarket egységek kiváló termékprezentációt biztosítanak nagy, döntött panoráma üvegtetőkkel. Kifejezetten látványos szigetállványok kialakításához tervezték; hát-támlával, végén fejvitrinnel is rendezhető. Két hűtőrendszerrel a biztonságért és automatikus leolvasztással a minimális karbantartás érdekében.
- Extra nagy panoráma üvegfedél
- Szigetes elrendezésben is használható
- Két hőmérséklet zóna
- Fagyasztó / Hűtő
- Alacsony energiafogyasztás
- Megtakarítás az összköltségeken (üzemeltetés + beruházás)
- Automatikus leolvasztás
- 2 hűtőrendszer a biztonság kedvéért
- Opcionális címketartó csíkok
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -24 és -18 °C között / -1 és +15 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 162 / 121 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 540 / 430 liter |
| Teljes megjelenített terület | 1.38 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható láb |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Porszórt acél |
| Belső világítás | LED |
| Fedelek száma és típusa | 2 ívelt toló temperált üvegfedél |
| Elválasztó rendszer | Igen |
| Elválasztók száma | 2 db |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 2 x 60g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| EPREL nyilvántartási szám | 445611 |
| Energiafogyasztás | 6.75 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 2463 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 421 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 48 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1834 x 774 x 400 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1990 x 920 x 790 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 2090 x 1020 x 850 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 22 db |
| GTIN / EAN | 5708181212636 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
877.000 Ft + ÁFA
(1.113.790 Ft)
871.500 Ft + ÁFA
(1.106.805 Ft)
868.500 Ft + ÁFA
(1.102.995 Ft)
866.100 Ft + ÁFA
(1.099.947 Ft)
866.100 Ft + ÁFA
(1.099.947 Ft)
