Leírás és Paraméterek
A GVC-S/S vitrin hűtő széria nagyszerű kiegészítője a gasztro pultoknak, minden előkészítő alapanyag könnyen elérhető. GN1/4 és GN1/6 edényekhez alkalmas (nem tartozék). SS201 rozsdamentes acélból készült, acél fedéllel az ételek védelmére. Ideális pizzériákba, gyorséttermekbe, szendvicsbárokba.
- Rozsdamentes acél fedél
- Rozsdamentes acél
- GN1/4 edényekhez alkalmas (nem tartozék)
- Digitális vezérlő és hőmérséklet kijelző
- Statikus hűtés
- Állítható lábak
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +8 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 29 / 25 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 31 / 26 liter |
| GN edény kapacitás | 5 x GN1/4 db |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | Állítható talp |
| Külső felület | SS201 |
| Belső felület | SS201 |
| Belső világítás | Nem |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Kézi |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 45g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 2.64 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 964 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 110 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 40 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 850 x 245 x 150 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1200 x 335 x 288.5 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1300 x 375 x 330 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 324 db |
| GTIN / EAN | 5708181993771 |
Letöltések
Termékleírás
Alkatrész lista
Hasonló termékek
138.700 Ft + ÁFA
(176.149 Ft)
141.400 Ft + ÁFA
(179.578 Ft)
144.400 Ft + ÁFA
(183.388 Ft)
152.500 Ft + ÁFA
(193.675 Ft)
