Leírás és Paraméterek
A Mirabella fagylaltos pult széria óriási előrelépés a design és a termékbemutatás terén. A fagylalt magasabban helyezkedik el benne, így távolról is jól látható, vonzza a vásárlókat. Természetesen alkalmas Napoli tégelyekhez (nem tartozék), és a kirakott fagylalt alatt egy tárolórész könnyíti meg a legnépszerűbb ízek újratöltését.
- Sík tető/üveg fedél
- Napoli edényekhez alkalmas (nem tartalmazza)
- Tároló kosár alatt
- LED belső világítás kapcsolóval
- Statikus hűtés
- Digitális vezérlő és hőmérséklet kijelző
- Teljesen automata
- Felnyitható hátsó fedél (két személy is kiszolgálhat)
- Görgők
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -20 és -5 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 137 / 117 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 276 / 184 liter |
| Tálalási kapacitás | 6 Napoli edény (5 l) |
| Teljes megjelenített terület | 0.36 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék |
| Külső felület | Antracit RAL 7016 |
| Belső felület | Szürke / Rozsdamentes acél |
| Belső világítás | LED |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 85g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| EPREL nyilvántartási szám | 2007469 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 10.75 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 3924 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 500 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Külső méret (SZxHxM) | 1187 x 677 x 1190 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1270 x 740 x 1290 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 27 db |
| GTIN / EAN | 5708181617554 |
Letöltések
Termékleírás
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
969.700 Ft + ÁFA
(1.231.519 Ft)
1.072.300 Ft + ÁFA
(1.361.821 Ft)
