Leírás és Paraméterek
Az UDRS kanalazós fagylaltfagyasztó sorozat a TEFCOLD prémium fagyasztó programjának része. Magas minőséget és elegáns, alacsony frontrészt kínál, ami kiváló fagylalt láthatóságot biztosít. A fagyasztó hátsó felnyitható fedéllel van ellátva, így hőszigetelt és energiatakarékos, amikor a döntött üveg előtét mögött nem szolgálunk fel fagylaltot. Természetesen alkalmas Napoli tégelyekhez is (nem tartozék).
- Ívelt üveg kifröccsenés elleni védelem
- Statikus hűtés
- Felnyitható hátsó fedél (2 fő kiszolgálhat)
- LED-es belső világítás kapcsolóval
- Digitális vezérlés és hőmérséklet kijelző
- Kompatibilis Napoli edényekkel (nem tartozék)
- Könnyen hozzáférhető tárolórekesz
- Automatikus leolvasztás
- Opcionális – Hátsó polc kanálmosóval
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -20 és -14 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 119 / 98 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 317 / 264 liter |
| Tálalási kapacitás | 7 Napoli tálca (5 l) |
| Teljes megjelenített terület | 0.42 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 dupla görgő |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Fehér festett acél |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Nem |
| Higiéniai üveg (pajzs) | Igen |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 130g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| EPREL nyilvántartási szám | 1029234 |
| Energiafogyasztás | 8.83 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 3223 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 500 W |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1217 x 450 x 240 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1341 x 723 x 1253 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1420 x 760 x 1310 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 24 db |
| GTIN / EAN | 5708181221676 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
925.900 Ft + ÁFA
(1.175.893 Ft)
969.700 Ft + ÁFA
(1.231.519 Ft)
1.072.300 Ft + ÁFA
(1.361.821 Ft)
382.400 Ft + ÁFA
(485.648 Ft)
