Leírás és Paraméterek
Az UDRS kanalazós fagylaltfagyasztó sorozat a TEFCOLD prémium fagyasztó programjának része. Magas minőséget és elegáns, alacsony frontrészt kínál, ami kiváló fagylalt láthatóságot biztosít. A fagyasztó hátsó felnyitható fedéllel van ellátva, így hőszigetelt és energiatakarékos, amikor a döntött üveg előtét mögött nem szolgálunk fel fagylaltot. Természetesen alkalmas Napoli tégelyekhez is (nem tartozék).
- Statikus hűtés
- Ferdeszögű üveg kifröccsenés elleni védelem
- Belső világítás kapcsolóval
- Sík tolófedél
- Fékkel ellátott görgők
- Kompatibilis Napoli edényekkel (nem tartozék)
- Könnyen hozzáférhető tárolórekesz
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -20 és -14 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 112 / 103 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 431 / 342 liter |
| Tálalási kapacitás | 10 Napoli tálca (5 l) |
| Teljes megjelenített terület | 0.59 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 dupla görgő |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Fehér festett acél |
| Belső világítás | Nem |
| Zár | Nem |
| Higiéniai üveg (pajzs) | Igen |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Mechanikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Kézi |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 100g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | B |
| EPREL nyilvántartási szám | 1029194 |
| Energiafogyasztás | 5.12 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1868 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 360 W |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1217 x 563 x 295 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1341 x 725 x 1235 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1385 x 730 x 1020 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 50 db |
| GTIN / EAN | 5708181221690 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
925.900 Ft + ÁFA
(1.175.893 Ft)
382.400 Ft + ÁFA
(485.648 Ft)
969.700 Ft + ÁFA
(1.231.519 Ft)
346.000 Ft + ÁFA
(439.420 Ft)
