Leírás és Paraméterek
Az UHD201 / Fekete impulzus hűtő ideális impulzusvásárlások ösztönzésére. Mind a négy oldalán üveg, valamint üveg tolófedél található a kiváló termékáthatás érdekében. Az egység hűtés és fagyasztás között kapcsolható, így saját igényeihez igazítható. Méretéhez képest lenyűgöző tárolókapacitást kínál. A ventilációs hűtés gondoskodik az egységes hőmérsékletről.
- Fagyasztó/hűtő
- Ideális impulzusvásárlásokhoz
- Tolható üvegfedelek
- Üvegoldalak a jobb termékbemutatásért
- Lenyűgöző tárolókapacitás
- Ventilátoros hűtés
- Fékezhető görgők
- Ütközőrudak 4 oldalon
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -2 és 5 °C között / -24 és -18 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 142 / 132 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 200 / 165 liter |
| Teljes megjelenített terület | 0.84 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék, 2 fékkel |
| Külső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső felület | Bevonatos acél |
| Belső világítás | LED vízszintes |
| Fedelek száma és típusa | 2 sík toló üvegfedél |
| Zár | Nem |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automata, forró gáz |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 310g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | F |
| EPREL nyilvántartási szám | 1704786 |
| Energiafogyasztás | 11.05 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 4032 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 661 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 50 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1075 x 705 x 295 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1255 x 1015 x 962 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1400 x 1100 x 1120 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 32 db |
| GTIN / EAN | 5708181730796 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-06-08 |
Hasonló termékek
868.500 Ft + ÁFA
(1.102.995 Ft)
866.100 Ft + ÁFA
(1.099.947 Ft)
866.100 Ft + ÁFA
(1.099.947 Ft)
877.000 Ft + ÁFA
(1.113.790 Ft)
877.000 Ft + ÁFA
(1.113.790 Ft)
