Leírás és Paraméterek
Az EXTRA többszintes fagyasztók termékcsalád dupla üvegezésű, nyíló üvegajtókkal rendelkezik a jobb energiahatékonyság érdekében. Extra mély, állítható és dönthető polcaival maximális tárolókapacitást és egyszerű átalakíthatóságot kínál. A multiplexálási opció lehetővé teszi a tér kihasználásának optimalizálását (multiplex készlettel).
- Kapcsolható - folyamatos sor kialakításához
- Hőmérséklet osztály: 3L1
- Teherbíró polc merevítőrúddal
- Állítható, extra mély polcok a maximális kapacitásért
- Címkesín és akril elülső emelő alapfelszereltségként
- Belső függőleges LED világítás
- Alap + 4 polc
- Tömör oldalfalak alapfelszereltségként
- Kapcsoló készlet tartozékként
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -21 és -18 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 490 / 440 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 1350 / 1270 liter |
| Teljes megjelenített terület | 2.72 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | Opció |
| Talp / Láb | 6 állítható talp |
| Külső felület | Fekete / Üveg |
| Belső felület | Fekete |
| Belső világítás | 2 x függőlegesen LED |
| Zár | Nem |
| Ajtók szám és típusa | 3 zsanéros üvegajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 12 huzalpolc, fekete |
| Polc színe | Fekete |
| Polcok maximális terhelése | 150 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automata, forró gáz |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 2x144g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | E |
| EPREL nyilvántartási szám | 1346319 |
| Energiafogyasztás | 34.76 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 12687 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 1860 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 53 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1875 x 610 x 1399 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1975 x 930 x 2035 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 2075 x 975 x 2230 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 12 db |
| GTIN / EAN | 5708181706838 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
2.347.200 Ft + ÁFA
(2.980.944 Ft)
2.274.000 Ft + ÁFA
(2.887.980 Ft)
2.217.600 Ft + ÁFA
(2.816.352 Ft)
2.190.600 Ft + ÁFA
(2.782.062 Ft)
1.972.400 Ft + ÁFA
(2.504.948 Ft)
1.960.700 Ft + ÁFA
(2.490.089 Ft)
3.003.900 Ft + ÁFA
(3.814.953 Ft)
