Leírás és Paraméterek
Az EXTRA többszintes fagyasztó termékcsalád dupla üvegezésű, nyíló üvegajtókkal rendelkezik a még nagyobb energiahatékonyság érdekében. Extra mély polcokkal maximális tárolókapacitást és egyszerűen átalakítható belsőteret kínál. A multiplexálási lehetőség növeli a térkihasználást az üzletedben (multiplex készlet szükséges).
- Kapcsolható - folyamatos sor kialakításához
- Hőmérséklet osztály: 3L1
- Teherbíró polc merevítőrúddal
- Állítható, extra mély polcok a maximális kapacitásért
- Belső függőleges LED világítás
- Alap + 4 polc
- Tömör oldalfalak alapfelszereltségként
- Kapcsoló készlet tartozékként
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -21 és -18 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 350 / 330 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 880 / 850 liter |
| Teljes megjelenített terület | 1.53 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | Opció |
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | Fekete / Üveg |
| Belső felület | Fekete |
| Belső világítás | 2 x függőlegesen LED |
| Zár | Nem |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros üveg ajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 8 huzalpolc, fekete |
| Polc színe | Fekete |
| Polcok maximális terhelése | 150 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automata, forró gáz |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 149g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 1346300 |
| Energiafogyasztás | 15.28 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 5578 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 1100 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 53 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1250 x 610 x 1399 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1350 x 930 x 2035 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1450 x 975 x 2230 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 16 db |
| GTIN / EAN | 5708181706814 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
1.840.600 Ft + ÁFA
(2.337.562 Ft)
1.877.900 Ft + ÁFA
(2.384.933 Ft)
1.883.900 Ft + ÁFA
(2.392.553 Ft)
1.790.500 Ft + ÁFA
(2.273.935 Ft)
1.960.700 Ft + ÁFA
(2.490.089 Ft)
1.972.400 Ft + ÁFA
(2.504.948 Ft)
1.711.000 Ft + ÁFA
(2.172.970 Ft)
1.708.000 Ft + ÁFA
(2.169.160 Ft)
