Leírás és Paraméterek
A PC többszintes hűtő család tágas hűtési megoldást kínál alacsony energiafogyasztással. 2, 3 vagy 4 keret nélküli üvegajtóval, valamint üveg oldalfalakkal az optimális termékláthatóság érdekében. A LED világítás a készülék tetején és minden mély polc alatt megtalálható. Kiváló alternatíva szupermarketekbe és kisboltokba.
- Keret nélküli üvegajtók a kiváló termékláthatóságért
- Alacsony energiafogyasztás
- Fekete belső és külső
- Állítható polcok dönthető funkcióval
- LED világítás minden polc alatt
- Ventilátoros hűtés a gyors lehűtésért és az egyenletes hőmérsékletért
- Digitális vezérlő és hőmérséklet kijelző
- Alapértelmezett üveg oldalfalak
- 33 mm árcsíkok polcemelőkkel együtt
- Görgők és zárható lábak
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -1 és +5 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 500 / 440 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 2585 / 1529 liter |
| Teljes megjelenített terület | 5.13 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 6 görgő |
| Talp / Láb | 6 állítható talp |
| Külső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső világítás | LED |
| Ajtók szám és típusa | 4 nyíló üvegajtó |
| Polcok száma és típusa | 5 állítható |
| Polc színe | Fekete |
| Polcok maximális terhelése | 160 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 2 x 149g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | B |
| EPREL nyilvántartási szám | 1548723 |
| Energiafogyasztás | 10.2 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 3723 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 1060 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 65 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 2500 x 450 x 1540 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 2560 x 740 x 2050 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 2590 x 770 x 2120 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 12 db |
| GTIN / EAN | 5708181726881 |
Letöltések
Termékleírás
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-05-26 |
Hasonló termékek
1.711.000 Ft + ÁFA
(2.172.970 Ft)
1.790.500 Ft + ÁFA
(2.273.935 Ft)
1.840.600 Ft + ÁFA
(2.337.562 Ft)
1.852.900 Ft + ÁFA
(2.353.183 Ft)
1.877.900 Ft + ÁFA
(2.384.933 Ft)
1.883.900 Ft + ÁFA
(2.392.553 Ft)
1.496.700 Ft + ÁFA
(1.900.809 Ft)
