Leírás és Paraméterek
Az MDCA multideck hűtő családot kifejezetten kiskereskedelmi környezethez tervezték. 3M1 hőmérsékleti osztályba tartozik, emellett alacsony energiafogyasztású és halk működésű hűtőrendszerrel rendelkezik. Kiváló tárolási és kihelyezési lehetőséget nyújt üvegajtókkal, dönthető állítható polcokkal a még látványosabb árubemutatásért, valamint függőleges és vízszintes LED világítással. Az MDCA többféle méretben elérhető.
- EU Energiaosztály B
- Kiváló termék láthatóság
- Vezérlő Bluetooth és NFC kapcsolattal
- Multiplexelhető - folyamatos, megszakítás nélküli sor létrehozása
- Állítható polcok döntési funkcióval
- Jegycsík és akril elülső perem alapfelszereltségként
- Masszív 40 mm oldalfalak tükrös belsővel
- Belső függőleges és vízszintes LED világítás
- Rozsdamentes acél ütközőrudak
- Energiatakarékos, változó fordulatszámú kompresszor
- Multiplex készlet tartozékként
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -1 és +5 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 290 / 260 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 786 / 555 liter |
| Teljes megjelenített terület | 1.29 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | Állítható talp |
| Külső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső világítás | Igen |
| Zár | Nem |
| Ajtók szám és típusa | 2 pántos üveg ajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 5 fekete lemez |
| Polc színe | Fekete |
| Polc mérete | 937x400 |
| Polcok maximális terhelése | 120 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 120g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | B |
| EPREL nyilvántartási szám | 2143143 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 25°C, 60% RH |
| Energiafogyasztás | 4.32 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1577 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 795 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 60 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 937 x 565 x 1512 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1017 x 805 x 2095 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1150 x 900 x 2400 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 26 db |
| GTIN / EAN | 5708181741150 |
Letöltések
Termékleírás
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
1.174.700 Ft + ÁFA
(1.491.869 Ft)
1.174.700 Ft + ÁFA
(1.491.869 Ft)
1.220.000 Ft + ÁFA
(1.549.400 Ft)
1.140.800 Ft + ÁFA
(1.448.816 Ft)
1.255.400 Ft + ÁFA
(1.594.358 Ft)
1.276.100 Ft + ÁFA
(1.620.647 Ft)
