Leírás és Paraméterek
A PC többszintes hűtő család tágas hűtési megoldást kínál alacsony energiafogyasztással. 2, 3 vagy 4 keret nélküli üvegajtóval, valamint üveg oldalfalakkal az optimális termékláthatóság érdekében. A LED világítás a készülék tetején és minden mély polc alatt megtalálható. Kiváló alternatíva szupermarketekbe és kisboltokba.
- Keret nélküli üvegajtók a kiváló termékláthatóságért
- Alacsony energiafogyasztás
- Fekete belső és külső
- Állítható polcok dönthető funkcióval
- LED világítás minden polc alatt
- Ventilátoros hűtés a gyors lehűtésért és az egyenletes hőmérsékletért
- Digitális vezérlő és hőmérséklet kijelző
- Alapértelmezett üveg oldalfalak
- Görgők és zárható lábak
- 33 mm árcsíkok polcemelőkkel együtt
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -1 és +5 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 300 / 260 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 1292 / 764 liter |
| Teljes megjelenített terület | 3.14 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék |
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső világítás | LED |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros üveg ajtó |
| Polcok száma és típusa | 5 állítható |
| Polc színe | Fekete |
| Polcok maximális terhelése | 160 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 149g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | B |
| EPREL nyilvántartási szám | 1548695 |
| Energiafogyasztás | 5.87 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 2143 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 550 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 62 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1250 x 450 x 1540 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1310 x 740 x 2050 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1340 x 770 x 2120 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 25 db |
| GTIN / EAN | 5708181726867 |
Letöltések
Termékleírás
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-06-10 |
Hasonló termékek
925.500 Ft + ÁFA
(1.175.385 Ft)
917.800 Ft + ÁFA
(1.165.606 Ft)
877.000 Ft + ÁFA
(1.113.790 Ft)
877.000 Ft + ÁFA
(1.113.790 Ft)
