Leírás és Paraméterek
Az EXTRA többszintes hűtők családja ajtókkal és extra mély polcokkal tökéletes élelmiszerboltokba és szupermarketekbe. Különböző méretben elérhető, és kiváló termékbemutatást nyújt üvegajtókkal, üveg oldalfalakkal, dönthető, állítható polcokkal. Az EXTRA modellek összekötő készlettel multiplexálhatók, így zavartalan vásárlási vonalak hozhatók létre az üzleten belül. A tágas belső ellenére energiafogyasztása alacsony.
- Kapcsolható - folyamatos sor kialakításához
- Hőmérséklet osztály: 3M1
- Teherbíró polc merevítőrúddal
- Állítható, extra mély polcok a maximális kapacitásért
- Billenő funkció a jobb termékmegjelenítéshez
- Belső függőleges LED világítás
- Alap + 4 polc
- Üveg oldalfalak alapfelszereltségként
- Kapcsoló készlet tartozékként
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +6 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 340 / 320 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 880 / 770 liter |
| Teljes megjelenített terület | 1.81 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | Opció |
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | Fekete / Üveg |
| Belső felület | Fekete |
| Belső világítás | 2 x függőlegesen LED |
| Zár | Nem |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros üveg ajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 4 fekete lap, dönthető + alap |
| Polc színe | Fekete |
| Polcok maximális terhelése | 100 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automata, forró gáz |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 144g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 1275819 |
| Energiafogyasztás | 11 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 4015 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 1100 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 53 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1250 x 610 x 1399 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1350 x 920 x 2035 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1450 x 975 x 2230 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 16 db |
| GTIN / EAN | 5708181706722 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
1.370.000 Ft + ÁFA
(1.739.900 Ft)
1.370.000 Ft + ÁFA
(1.739.900 Ft)
1.365.500 Ft + ÁFA
(1.734.185 Ft)
1.365.500 Ft + ÁFA
(1.734.185 Ft)
1.364.300 Ft + ÁFA
(1.732.661 Ft)
1.353.200 Ft + ÁFA
(1.718.564 Ft)
1.351.100 Ft + ÁFA
(1.715.897 Ft)
1.336.100 Ft + ÁFA
(1.696.847 Ft)
