Leírás és Paraméterek
A UFSC-SD tároló fagyasztó család tágas tárolóhelyet kínál versenyképes áron. Statikus hűtéssel és beépített elpárologtató csövekkel ellátott, fix fagyasztópolcokkal rendelkezik az egyenletes hőmérséklet érdekében. A tömör ajtó megfordítható, a fagyasztó digitális hőmérővel kapható.
- Digitális hőmérő
- Rögzített polcok
- Leolvasztó vízelvezetés
- Állítható lábak
- Statikus hűtés
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -24 és -14 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 100 / 95 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 300 / 270 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 2 görgő |
| Talp / Láb | 2 állítható talp |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Fehér |
| Belső világítás | Nem |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros tömör ajtó |
| Megfordítható ajtó | Igen |
| Polcok száma és típusa | 6 fix fagyasztó polc |
| Polc színe | Króm |
| Polc mérete | 470 x 413 mm |
| Polcok maximális terhelése | 110 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Mechanikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Kézi |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 85g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | B |
| EPREL nyilvántartási szám | 1471490 |
| Energiafogyasztás | 2.16 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 789 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 270 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 470 x 440 x 1545 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 595 x 640 x 1840 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 680 x 710 x 2000 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 54 db |
| GTIN / EAN | 5708181722029 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
248.900 Ft + ÁFA
(316.103 Ft)
234.900 Ft
173.500 Ft + ÁFA
(220.345 Ft)
278.200 Ft + ÁFA
(353.314 Ft)
278.200 Ft + ÁFA
(353.314 Ft)
