Leírás és Paraméterek
Az UF tároló fagyasztó széria magas minőséget és megbízhatóságot kínál versenyképes áron. Több méretben kapható, mind letisztult formatervezéssel, integrált teljes hosszúságú ajtófogantyúval. Az alap fagyasztószekrény fix fagyasztópolcokat tartalmaz, ami biztosítja az egyenletes hőmérsékletet. A hőmérséklet egyszerűen beállítható a digitális kijelzőn.
- Integrált fogantyú
- Megfordítható tömör ajtó
- Elektronikus termosztát
- Rögzített fagyasztópolcok
- Zár
- Állítható lábak hátsó görgőkkel
- Digitális hőmérséklet kijelző
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -24 és -10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 85 / 80 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 400 / 340 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 2 görgő |
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Fehér ABS |
| Belső világítás | Nem |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros tömör ajtó |
| Megfordítható ajtó | Igen |
| Polcok száma és típusa | 6 fix fagyasztó polc |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 490 x 420 mm |
| Polcok maximális terhelése | 110 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Kézi |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 90g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 2.3 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 840 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 150 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 40 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 484 x 470 x 1620 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 600 x 585 x 1855 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 690 x 650 x 2050 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 54 db |
| GTIN / EAN | 5708181994280 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Hasonló termékek
248.900 Ft + ÁFA
(316.103 Ft)
234.900 Ft
173.500 Ft + ÁFA
(220.345 Ft)
