Leírás és Paraméterek
A UF-VS fagyasztó termékcsalád a rozsdamentes acél tároló fagyasztók ventilátoros változata. Többféle méretben kapható. Hatékony ventilátoros hűtőrendszerrel rendelkezik, amely egyenletes hőmérsékletet biztosít a szekrény egész területén. A hőmérsékletet könnyen beállíthatod a digitális termosztáttal. Állítható polcokkal személyre szabható. Automatikus leolvasztással.
- Rozsdamentes acél szekrény
- Integrált fogantyú
- Megfordítható tömör ajtó
- Elektronikus termosztát
- Automatikus leolvasztás
- Állítható polcok
- Ventilált hűtés
- Zár
- Állítható lábak hátsó görgőkkel
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -24 és -10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 85 / 80 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 400 / 340 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 2 görgő |
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | SS430 |
| Belső felület | Fehér ABS |
| Belső világítás | Nem |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros tömör ajtó |
| Megfordítható ajtó | Igen |
| Polcok száma és típusa | 4 fehér drót polc |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 490 x 420 mm |
| Polcok maximális terhelése | 110 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 80g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 102379 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 5.48 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 2000 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 300 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 40 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 484 x 470 x 1620 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 600 x 585 x 1855 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 690 x 650 x 2050 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 54 db |
| GTIN / EAN | 5708181994396 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
306.300 Ft + ÁFA
(389.001 Ft)
