Leírás és Paraméterek
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -24 és -10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 101 / 94 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 461 / 420 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 2 görgő |
| Talp / Láb | 2 állítható talp |
| Külső felület | SS430 |
| Belső felület | Fehér ABS |
| Belső világítás | Nem |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros tömör ajtó |
| Megfordítható ajtó | Igen |
| Polcok száma és típusa | 6 fix fagyasztó polc |
| Polc mérete | GN2/1 |
| Polcok maximális terhelése | 110 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Kézi |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 130g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 2.24 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 818 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 190 W |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 667 x 570 x 1485 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 777 x 715 x 1720 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 850 x 770 x 1900 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 42 db |
| GTIN / EAN | 5708181994822 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
| Várható szállítás | 2026-07-10 |
Hasonló termékek
306.300 Ft + ÁFA
(389.001 Ft)
