Leírás és Paraméterek
Az UF-SS tároló fagyasztó kiváló minőséget és megbízhatóságot kínál versenyképes áron. Modern kialakítású, tartós rozsdamentes acél belsővel és külsővel, teljes hosszúságú integrált ajtófogantyúval. Légkeringtetéses hűtéssel és állítható GN2/1 polcokkal rendelkezik. A hőmérséklet könnyen beállítható a digitális kijelzőn.
- Rozsdamentes acél külső és belső
- Állítható polcok GN2/1
- Ventilált hűtés
- Integrált fogantyú
- Megfordítható tömör ajtó
- Digitális vezérlő és hőmérséklet kijelző
- Állítható lábak, hátul görgőkkel
- Zár
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -22 és -18 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 101 / 94 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 620 / 518 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 2 görgő |
| Talp / Láb | 2 állítható talp |
| Külső felület | SS430 |
| Belső felület | SS304 |
| Belső világítás | Nem |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros tömör ajtó |
| Megfordítható ajtó | Igen |
| Polcok száma és típusa | 3 állítható |
| Polc színe | Szürke |
| Polc mérete | GN2/1 |
| Polcok maximális terhelése | 196 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automata, elektromos |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 120g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| EPREL nyilvántartási szám | 1958913 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 4.05 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1478 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 270 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 657 x 580 x 1660 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 777 x 745 x 1895 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 840 x 760 x 2100 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 42 db |
| GTIN / EAN | 5708181737788 |
Letöltések
Termékleírás
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-05-27 |
Hasonló termékek
395.500 Ft + ÁFA
(502.285 Ft)
399.000 Ft + ÁFA
(506.730 Ft)
