Leírás és Paraméterek
Az UF tároló fagyasztó széria magas minőséget és megbízhatóságot kínál versenyképes áron. Több méretben kapható, mind letisztult formatervezéssel, integrált teljes hosszúságú ajtófogantyúval. Az alap fagyasztószekrény fix fagyasztópolcokat tartalmaz, ami biztosítja az egyenletes hőmérsékletet. A hőmérséklet egyszerűen beállítható a digitális kijelzőn.
- Ládákat tartalmaz
- Integrált fogantyú
- Megfordítható tömör ajtó
- Elektronikus termosztát
- Rögzített fagyasztó polcok
- Állítható lábak hátul görgővel
- Digitális hőmérséklet kijelző
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -24 és -10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 112 / 107 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 605 / 555 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 2 görgő |
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Fehér ABS |
| Belső világítás | Nem |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros tömör ajtó |
| Megfordítható ajtó | Igen |
| Polcok száma és típusa | 6 fix fagyasztó GN2/1 |
| Polc mérete | GN2/1 |
| Polcok maximális terhelése | 110 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Kézi |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 130g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 2.24 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 818 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 190 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 653 x 580 x 1680 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 777 x 695 x 1895 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 850 x 770 x 2070 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 42 db |
| GTIN / EAN | 5708181021191 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
| Várható szállítás | 2026-06-26 |
Hasonló termékek
359.000 Ft + ÁFA
(455.930 Ft)
354.600 Ft + ÁFA
(450.342 Ft)
395.500 Ft + ÁFA
(502.285 Ft)
399.000 Ft + ÁFA
(506.730 Ft)
